Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Bandırma Kına Organizasyon

Bandırma kına organizasyon yılların getirdiği tecrübe ve güven ile hizmetlerini sürdürüyor. Kına organizasyon, sünnet organizasyon, nişan organizasyon, bindallı kiralama, kına tahtı kiralama gibi alanlarda faaliyet gösteren firmamız üstlendiği her projede iş dünyasına değer katmaya devam ediyor. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bursa kına organizasyon %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektörünün lider markasıdır.

Faaliyet Alanlarımız
  • Kına Organizasyon
  • Sünnet organizasyon
  • Nişan – Söz organizasyonu
  • Kına tahtı kiralama
  • Bindallı kiralama
Nasıl Çalışıyoruz
Hayatınızın en özel gününü profesyonellere emanet edin.

Bizimle ilk iletişime geçtiğiniz anda programınızın kusursuz geçmesi için liyakatla çalışan koca bir ekip ile tanışacaksınız. Alanında uzman personellerimiz ve organizatörlerimiz organizasyonunuzun her anını size özel tasarlayacak. Size sadece kına gecenizin tadını çıkartmak kalacak.

Nasıl Başarıyoruz?

Firmamız sektörüne yön veren, son trend ürünleri gelinleri ile buluşturan, alanının lider markasıdır.

Bursa kına organizasyon bir arista ekipman kuruluşudur. Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir kına ve düğün organizasyonlarında kullanılan bütün malzeme ve ekipmanların üreticiliğini yapmaktadır. Bu nedenle bursa kına organizasyon gelinleri kendilerine özgün tasarım ve yenilikler ile kına gecelerini gerçekleştirir. Ve firmamızın yenilikleri bütün Türkiye’de taklit edilir. Hakkımızda daha detaylı bilgi alabilmek için hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.