Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ARİSTA DAVET ORGANİZASYON

ARİSTA DAVET ORGANİZASYON yılların getirdiği tecrübe ve güven ile hizmetlerini sürdürüyor. Düğün organizasyonu,Kına organizasyon, sünnet organizasyon, nişan organizasyon, Kaftan kiralama, kına tahtı kiralama gibi alanlarda faaliyet gösteren firmamız üstlendiği her projede iş dünyasına değer katmaya devam ediyor. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren ARİSTA DAVET ORGANİZASYON %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektörünün lider markasıdır.

Faaliyet Alanlarımız
Nasıl Çalışıyoruz ?
Hayatınızın En Özel Gününü Profesyonellere Emanet Edin.

Bizimle ilk iletişime geçtiğiniz anda programınızın kusursuz geçmesi için liyakatla çalışan koca bir ekip ile tanışacaksınız. Alanında uzman personellerimiz ve organizatörlerimiz organizasyonunuzun her anını size özel tasarlayacak. Size sadece kına gecenizin tadını çıkartmak kalacak.

Nasıl Başarıyoruz ?

Firmamız sektörüne yön veren, son trend ürünleri gelinleri ile buluşturan, alanının lider markasıdır.

ARİSTA DAVET ORGANİZASYON bir Arista Ekipman kuruluşudur. Firmamız 15 yılı aşkın bir süredir kına ve düğün organizasyonlarında kullanılan bütün malzeme ve ekipmanların üreticiliğini yapmaktadır. Bu nedenle ARİSTA DAVET ORGANİZASYON gelinleri kendilerine özgün tasarım ve yenilikler ile kına gecelerini gerçekleştirir. Ve firmamızın yenilikleri bütün Türkiye’de taklit edilir. Hakkımızda daha detaylı bilgi alabilmek için hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.